Березень 24, 2017

У Рокитнянському районі відбувся Ярмарок вакансій та Ярмарок професій

23 березня у Рокитнянському  районному центрі зайнятості було проведено два масових заходи, передбачені Програмою зайнятості  населення – Ярмарок вакансій та Ярмарок  професій.

На заходи були запрошені голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, начальник управління соціального захисту населення Рокитнянської райдержадміністрації  Людмила Телиуз, начальник відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації  Сергій Діренко, військовий комісар Рокитнянського районного військового комісаріату Володимир Бабенко, роботодавці району, представники навчальних закладів м. Києва та Київської області, безробітні громадяни, випускники загальноосвітніх шкіл району тапредставники засобів масової інформації.

Ярмарок вакансій відкрила директор Рокитнянського районного центру зайнятості Катерина Осадча, яка йознайомила усіх присутніх про наявні вакансії та  проінформувала про стан ринку праці в районі.

Перед безробітними також виступили заступник голови районної ради С. Кучерова, вона побажала безробітним знайти достойну роботу та якнайшвидше працевлаштуватися. Старший лейтенант Рокитнянського районного військового комісаріату Д. Саєнко проінформував присутніх про службу в Збройних Силах України  на контрактній основі. Про наявні вакансії на підприємстві та співпрацю з центром зайнятості повідомив заступник директора  із загальних питань та роботи з персоналом  ТОВ «Білоцерківські будматеріали» В. Бондар. Директор Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді  І. Щербанюк побажала усім гідної роботи та заробітної плати.

В Ярмарку вакансій взяли участь роботодавці, які станом на 23 березня мали 31 актуальну вакансію, серед них: ТОВ«Агроінвестпродукт», Філія «Рокитнянське районне дорожнє управління», ТОВ «АПК Насташка», війська частина А-0543,  ФОП Мельник П.М, ФОП Уманець Б.М., ФОП Шикор О.М. та інші роботодавці, яким на сьогодні потрібні кадрові працівники.

Ярмарок відвідали більше 200 незайнятих та зайнятих громадян. В ході наради була надана вичерпна інформація про наявність вільних робочих місць та можливість тимчасової зайнятості громадян. Проводилось направлення громадян на працевлаштування та відвідувачі ярмарки отримали направлення на оплачувані громадські роботи з благоустрою селища та району.

Ярмарок професій відкрила директор Центру зайнятості Катерина Осадча, яка повідомила випускникам про запрошених на ярмарок професій представників 19 вищих  та 14 професійно-технічних  навчальних  закладів м. Києва та Київської області, серед яких:

 • Національний Авіаційний Університет
 • Національний Транспортний Університет
 • Київський національний Університет будівництва та архітектури
 • Київський індустріальний коледж при Київському національному Університеті будівництва та архітектури
 • Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»
 • Навчально науковий інститут екологічної безпеки
 • Київський кооперативний інститут бізнесу і права
 • Європейський університет
 • Технолого-економічний коледж Білоцерківського НАУ
 • Білоцерківський коледж сервісу та дизайну
 • Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького
 • Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
 • Таращанський агротехнічний коледж
 • Рокитнянський професійний ліцей

Перед школярами також виступили начальник служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської РДА Людмила Секрет та класний керівник 9 класу Рокитнянської ЗОШ №1 П. Шелест, які побажали випускникам шкіл знайти свій професійний шлях у житті та зробити правильний вибір.

Ярмарок професій відвідали 242 випускника загальноосвітніх шкіл  району.

Представники навчальних закладів представили презентацію професій випускникам шкіл та  ознайомили їх з правилами  прийому до навчальних закладів і напрямками  та  формами  навчання.

Читайте також

Вересень 30, 2020

Голова КОДА відвідав Інститут механізації та електрифікації сільського господарства

З діяльністю та новими винаходами Інституту механізації та електрифікації сільського господарства ознайомилися сьогодні, 30 вересня, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін і його перший заступник Олександр Скляров. Науковий центр працює в смт Глеваха Київської області з 1930 року. Підприємство займається розробкою сучасних механізованих технологій виробництва сільськогосподарської продукції та конкуренто-спроможної техніки. Голова Київщини познайомився з новими розробками […]

Вересень 30, 2020

Василь Володін відвідав дитбудинок сімейного типу на Сквирщині

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін ознайомився з життям родини Петра та Зінаїди Бондарів з Тарасівки Сквирського району. Пара вже понад 20 років виховує прийомних дітей. Їх дитячий будинок сімейного типу очільник Київщини відвідав сьогодні, 30 вересня. Приїхав, щоб особисто привітати родину з Днем усиновлення, а Зінаїду Бондар – із ювілеєм. «Переступивши поріг вашого […]

Вересень 30, 2020

За кілька місяців на Київщині з’явились пів сотні нових майданчиків, – Василь Володін

Упродовж трьох місяців на Київщині офіційно відкрили 51 спортивний майданчик. Будівництво цих об’єктів спортивної інфраструктури завершили за перші 100 днів роботи Василя Володіна на посаді голови обласної державної адміністрації. Очільник Київщини деталізував, що вже функціонують сім міні-футбольних полів, вісім мультифункціональних майданчиків і 36 work-out майданчиків із тренажерним обладнанням. «Наша область має потужні досягнення в спортивній […]

Вересень 30, 2020

Василь Володін представив громаді Володарки нову очільницю РДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін представив громаді Володарки новопризначену очільницю районної державної адміністрації. Згідно з розпорядженням Президента України, нею стала Світлана Шелест. На офіційній частині, яка відбулась сьогодні, 30 вересня, були присутні начальник Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області Олег Головаш, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області […]