Березень 24, 2017

У Рокитнянському районі відбувся Ярмарок вакансій та Ярмарок професій

23 березня у Рокитнянському  районному центрі зайнятості було проведено два масових заходи, передбачені Програмою зайнятості  населення – Ярмарок вакансій та Ярмарок  професій.

На заходи були запрошені голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, начальник управління соціального захисту населення Рокитнянської райдержадміністрації  Людмила Телиуз, начальник відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації  Сергій Діренко, військовий комісар Рокитнянського районного військового комісаріату Володимир Бабенко, роботодавці району, представники навчальних закладів м. Києва та Київської області, безробітні громадяни, випускники загальноосвітніх шкіл району тапредставники засобів масової інформації.

Ярмарок вакансій відкрила директор Рокитнянського районного центру зайнятості Катерина Осадча, яка йознайомила усіх присутніх про наявні вакансії та  проінформувала про стан ринку праці в районі.

Перед безробітними також виступили заступник голови районної ради С. Кучерова, вона побажала безробітним знайти достойну роботу та якнайшвидше працевлаштуватися. Старший лейтенант Рокитнянського районного військового комісаріату Д. Саєнко проінформував присутніх про службу в Збройних Силах України  на контрактній основі. Про наявні вакансії на підприємстві та співпрацю з центром зайнятості повідомив заступник директора  із загальних питань та роботи з персоналом  ТОВ «Білоцерківські будматеріали» В. Бондар. Директор Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді  І. Щербанюк побажала усім гідної роботи та заробітної плати.

В Ярмарку вакансій взяли участь роботодавці, які станом на 23 березня мали 31 актуальну вакансію, серед них: ТОВ«Агроінвестпродукт», Філія «Рокитнянське районне дорожнє управління», ТОВ «АПК Насташка», війська частина А-0543,  ФОП Мельник П.М, ФОП Уманець Б.М., ФОП Шикор О.М. та інші роботодавці, яким на сьогодні потрібні кадрові працівники.

Ярмарок відвідали більше 200 незайнятих та зайнятих громадян. В ході наради була надана вичерпна інформація про наявність вільних робочих місць та можливість тимчасової зайнятості громадян. Проводилось направлення громадян на працевлаштування та відвідувачі ярмарки отримали направлення на оплачувані громадські роботи з благоустрою селища та району.

Ярмарок професій відкрила директор Центру зайнятості Катерина Осадча, яка повідомила випускникам про запрошених на ярмарок професій представників 19 вищих  та 14 професійно-технічних  навчальних  закладів м. Києва та Київської області, серед яких:

 • Національний Авіаційний Університет
 • Національний Транспортний Університет
 • Київський національний Університет будівництва та архітектури
 • Київський індустріальний коледж при Київському національному Університеті будівництва та архітектури
 • Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»
 • Навчально науковий інститут екологічної безпеки
 • Київський кооперативний інститут бізнесу і права
 • Європейський університет
 • Технолого-економічний коледж Білоцерківського НАУ
 • Білоцерківський коледж сервісу та дизайну
 • Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького
 • Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
 • Таращанський агротехнічний коледж
 • Рокитнянський професійний ліцей

Перед школярами також виступили начальник служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської РДА Людмила Секрет та класний керівник 9 класу Рокитнянської ЗОШ №1 П. Шелест, які побажали випускникам шкіл знайти свій професійний шлях у житті та зробити правильний вибір.

Ярмарок професій відвідали 242 випускника загальноосвітніх шкіл  району.

Представники навчальних закладів представили презентацію професій випускникам шкіл та  ознайомили їх з правилами  прийому до навчальних закладів і напрямками  та  формами  навчання.

Читайте також

Лютий 15, 2020

Звернення Олексія Чернишова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій! Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей знаменний День ми вклоняємось та віддаємо глибоку шану усім без винятку – офіцерам і генералам, солдатам і рядовим, робітникам та службовцям. Усі тим, хтопройшовши вогняне горнило бойових дій у […]

Лютий 14, 2020

Функціонування малодіяльних залізничних станцій обговорили в Київській облдержадміністрації

12 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції. Участь у роботі взяв заступник голови облдержадміністрації Василь Володін, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА, сільських рад та сільськогосподарські виробники. Присутні обговорили функціонування малодіяльних залізничних станцій, їх фінансування, здорожчання вартості вантажних перевезень […]

Лютий 14, 2020

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні 31-річниці виведення радянських військ з Афганістану у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід по вшанування Пам’яті та Подвигу воїнів – афганців та відкрито нову виставку «Афганістан – без права на забуття». Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року – 15 лютого в Україні відзначається як «День вшанування учасників бойових дій на […]

Лютий 14, 2020

АНОНС: Навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу пройдуть на Київщині

18 лютого на Київщині будуть проводитись масштабні навчання з ліквідації та локалізації наслідків вибуху природного газу при взаємодії служб різних відомств Київської області. Головне завдання учбових тренувань відпрацювання злагодженості дій бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Київоблгаз» з відділенням ГУ ДСНС України у Київській обл, відділенням ГУ НП у Київській обл, ПрАТ «Київобленерго» та невідкладної медичної допомоги. […]