Вересень 8, 2017

29 вересня-1 жовтня відбудеться Відкрита військово-патріотична гра «Вояцький дух»

29 вересня-1 жовтня 2017 року відбудеться Відкрита військово-патріотична гра «Вояцький дух» (серед молоді 14-18 років)

Кількість учасників: 200 осіб

Місце проведення: 169 навчальний центр «Десна» (Чернігівська обл.)

Захід проводиться з метою:

  • популяризації національного військово-патріотичного виховання серед дітей та молоді;
  • підняття престижу військової служби і готовності захищати Україну;
  • перевірки ефективної підготовки молоді щодо захисту України від військової агресії з боку ворожих країн;
  • відбір кращих вихованців для подальшого вступу в вищі учбові військові заклади.

Цілі та завдання – виховання кращих якостей захисника, підготовка молоді до виконання конституційного обов’язку, морального та фізичного загартування майбутніх захисників країни – те, задля чого багато років працюють клуби військово-патріотичного виховання молоді.

Програма гри побудована з урахуванням сучасної бойової підготовки на досвіді бойових дій в АТО.

Захід передбачає командну гру – по 6 осіб в команді.

1-й день гри (в місці дислокації): стрільба з ПМ та АК, метання гранат з імітаційним підривником, обкатка танком з метанням гранати, фізпідготовка, стройова підготовка.

2-й день гри (на марші): проходження психологічної смуги перешкод, надання домедичної допомоги в зоні обстрілу, проходження мінного поля, здійснення цілевказання ворожого об’єкту, здійснення радіопередачі даних, захоплення ворожого штабу, військовий рукопашний бій (показ елементів без зброї і зі зброєю), снайперська робота (переповзання, маскування і здійснення пострілів по визначеним цілям), тактика – протидія ворожій засідці, захоплення і підрив ворожого об’єкту, розбірка і збірка АК на час в положенні сидячі на колінах, розгортання в бойову лінію і переміщення на полі бою, метання гранати по ворожій бронетехніці.

3-й день гри (бойове зіткнення): тактична гра «Сполох» (виконання тактичного завдання повзводно із спец обладнанням – лазертаг).

До участі у змаганнях запрошуються вихованці клубів та гуртків національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання з Київщини, Вінниччини, Хмельниччини, Львівщини, Житомирщини, Полтавщини та інші.

По закінченню гри будуть нагородженні команди переможці.

Контактна особа: Пустовій Юрій Степанович 0974807095, Наталія Топчій 098-958-36-30

Читайте також

Червень 19, 2019

На Київщині відбулося урочисте відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Національно-патріотичне виховання учнівської молоді, формування активної громадянської позиції та готовності до захисту України є як ніколи актуальним для нашої держави. З цією метою департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було організовано проведення ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Тематичні […]

Червень 19, 2019

В’ячеслав Кучер: «Безпека людей – один з основних пріоритетів у нашій роботі»

У Київській ОДА відбулась он-лайн нарада під головуванням т.в.о. голови Київської облдержадміністрації В’ячеслава Кучера. Участь в роботі взяли керівники структурних підрозділів, голови РДА та ОТГ, а також міські голови. Учасники наради зосередили увагу на питаннях щодо підготовки закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року; про хід підготовки агропромислового комплексу Київщини до збирання врожаю зернових культур; […]

Червень 14, 2019

Мобільний додаток “Dосrаdar” рятує життя!

До уваги всеукраїнських федерацій з видів сопрту, керівників підпорядкованих організацій та всіх зацікавлених осіб: “Міністерство молоді та спорту України на  звернення Мінітерства охорони здоров’я України про запровадження заходів із розширення можливостей у наданні екстреної допомоги, у тому числі першої медичної допомоги населенню у разі виникнення надзвичайного стану, дорожньо-транспортної пригоди тощо, інформує. З урахуванням основних вимог міжнародних […]

Червень 14, 2019

Міжнародна конференція архівів «Польські та українські архіви в умовах викликів сучасного світу – подібність та специфіка»

Конференцію відкрив Генеральний директор державних архівів Республіки Польща Павло Петжик, який відзначив стратегічне партнерство та тісні відносини між українськими та польськими архівами. У церемонії відкриття взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця, який у своєму вітальному слові до учасників конференції наголосив на важливості міжнародного архівного співробітництва для відкритості та обміну […]