Лютий 15, 2018

2018 рік має стати ще більш ефективним з точки зору цивільного захисту населення

Система цивільного захисту населення потребує пильної уваги з боку як обласної влади, так і голів районів та міст. На цьому наголошувалося під час зборів керівників місцевих органів виконавчої влади, спеціалізованих служб цивільного захисту Київської області та територіальних підрозділів Головного управління ДСНС України в області.

За словами першого заступника голови Київської облдержадміністрації Андрія Анісімова, 2018 рік має стати більш ефективним з точки зору цивільного захисту населення. «Є завдання, які необхідно вирішити, щоб було менше загиблих у пожежах, менше надзвичайних ситуацій, менше втрат як державного, так і приватного сектору. Це головна мета, чому ця робота має відбуватися на дуже високому рівні, – наголосив він. – Київська область техногенно досить завантажена. Це і Чорнобильська зона, і гідроспоруди, й інші небезпечні об’єкти. Дай Бог, щоб надзвичайні події не відбувалися, але ми маємо бути до них готові і організаційно, і матеріально-технічно».

Андрій Анісімов також зазначив, що сьогодні проходить деталізація бюджетного процесу, плануються видатки на 2018 рік, в тому числі і капітальні, за рахунок бюджету розвитку. «Нам треба спланувати бюджетні видатки різного рівня так, щоб ми могли оперативно реагувати та попереджати надзвичайні ситуації», – наголосив він.

Збори обговорили питання функціонування системи централізованого оповіщення. За словами заступника директора департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи КОДА Василя Загвойського, нещодавніми змінами в законодавстві єдина система оповіщення була розділена на 4 ступеня: державну, регіональні, місцеві та об’єктові на особливо небезпечних об’єктах. «Оскільки раніше функціонування єдиної системи фінансувалося з державного бюджету, то новою постановою її фінансування передбачено за рахунок відповідних місцевих бюджетів, – повідомив він. – Тому наразі ми готуємо обласну програму, щоб фінансувати регіональну систему, а районам і містам необхідно буде в цьому році приділити увагу підготовці проектів місцевих програм централізованого оповіщення».

Учасники зборів засвідчили високий рівень співпраці спеціалізованих служб з органами влади на місцях в питаннях цивільного захисту населення. «В 2017 році рівень взаємодії з органами влади на місцях у порівнянні з попереднім 2016 роком значно виріс, в тому числі щодо підтримки підрозділів та створення матеріальних резервів, – зауважив заступник начальника Головного управління ДСНС України у Київській області Дмитро Підгурний. – Протягом минулого року завдяки місцевим органам влади ми отримали пожежну техніку і обладнання на суму близько 6,5 мільйонів гривень. Можу відзначити Києво-Святошинський, Макарівський, Вишгородський, Переяслав-Хмельницький, Васильківський, Володарський райони. Нашим підрозділам було передано пожежно-рятувальну техніку, мотопомпи, насосне обладнання, засоби захисту органів дихання та інше дороговартісне обладнання, яке сьогодні успішно використовується».

За словами Андрія Анісімова, високий рівень співпраці продемонстрували і роботи з питань подолання наслідків несприятливих погодних умов в січні цього року. «Якщо у грудні  реагування щодо очистки доріг було невчасним, не вистачало техніки тощо, то з початку січня, відколи дороги місцевого значення передані для утримання на рівень облдержадміністрації, ситуація змінилася, – стверджує він. – Сьогодні вже укладені договори з організаціями, які утримують і обслуговують дороги місцевого значення. Січневі снігопади ми вистояли на достойному рівні, і проблем не було».

Читайте також

Червень 19, 2018

АНДРІЙ АНІСІМОВ: «АГЕНЦІЯ ПОВИННА СТАТИ КЛЮЧОВИМ ЕЛЕМЕНТОМ РОЗВИТКУ КИЇВЩИНИ»

19 червня в КОДА відбулося перше організаційне засідання Наглядової ради нещодавно створеної установи «Агенція регіонального розвитку Київської області».Наглядова рада у складі першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова, голови постійної комісії Київської обласної ради з питань-соціально економічного розвитку, промисловості,підприємництва,торгівлі,регуляторної, інноваційно-інвестиційної політики, зовнішньо-економічних зв’язків та фінансового забезпечення розвитку області Сергія Кармазіна, президента Київської обласної (регіональної) торгово-промислової палати […]

Червень 19, 2018

АНДРІЙ АНІСІМОВ: ” КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ ЗАЙМАЄ 3-тє МІСЦЕ В УКРАЇНІ ЗА РІВНЕМ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ”

19 червня відбулося засідання Київської обласної територіальної тристоронньої соціально-економічної ради під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації, співголови тристоронньої ради Андрія Анісімова. Участь в роботі наради взяли голова Київської обласної ради профспілок, співголова тристоронньої ради Валентин Кононенко, заступник голови правління Київського обласного об’єднання організацій роботодавців Віктор Воронін, голови Київської обласної організації профспілки працівників […]

Червень 19, 2018

Відбулася презентація модернізованого операційного блоку Бориспільської ЦРЛ

У вівторок, 19 червня, відбулась презентація модернізованого операційного блоку в хірургічному відділенні районної лікарні. Операційний блок вдалося устаткувати високопрофесійною апаратурою та зручним медичним інвентарем, що відповідає всім вимогам та стандартам сучасної медицини. Нове обладнання дозволить якісно та оперативно проводити операції мешканцям міста та району. Участь в заході взяли голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко, […]

Червень 19, 2018

МОЗ презентувало модуль безкоштовного мобільного додатка Ліки Контроль

Сьогодні, 19 червня, Міністерство охорони здоров’я презентувало новий модуль безкоштовного мобільного додатка  Ліки Контроль, що дозволить пацієнтам перевірити наявність призначених лікарем препаратів у Національному переліку основних лікарських засобів. Національний перелік – це короткий перелік основних безпечних препаратів з доведеною ефективністю, якими лікують найпоширеніші захворювання в Україні. Ліки, що входять у Нацперелік, гарантовані державою, тобто їх отримують пацієнти безоплатно […]