Серпень 10, 2017

​Офіс підтримки громадських ініціатив у Славутичі пройшов перевірку

Проект «Створення Офісу підтримки громадських ініціатив у місті Славутичі», який виконується в рамках Грантової угоди між Радою Європи та виконавчим комітетом Славутицької міської ради від 1 березня 2017 року підходить до свого завершення. Метою даного проекту є створення механізму взаємодії між органами місцевого самоврядування та громадськістю для поліпшення прозорості щодо виконання етичних норм і контролю діючих етичних стандартів.

Протягом двох робочих днів 7-8 серпня 2017 року в приміщенні Офісу за участі експертів проекту Айве Певкур (Естонія) та Тетяни Василевської (Україна), славутицького міського голови Юрія Фомічева, директора психологічного центру Віктора Одиниці, команди проекту міста Славутича було проведено спільну роботу по виконанню грантових проектів. Для обміну досвідом до роботи долучилися представники ще двох команд, які впроваджують аналогічні проекти: із Віньковецького району Хмельницької області на чолі із головою Нетечинецької сільської ради Людмилою Коваль та команда із Бороднянського району Київської області на чолі з головою Немішаївської селищної ради Сергієм Замідрою.

Вказані експерти провели заключну експертну нараду проекту «Створення Офісу підтримки громадських ініціатив у місті Славутичі», метою якої було надання подальшої методологічної підтримки у реалізації проекту.

Юрій Фомічев успішно презентував реалізацію проекту міста Славутича, висловив своє бачення та завдання щодо діяльності Офісу підтримки громадських ініціатив та ребрендингу Кодексу етики.

Також у складі делегацій до Славутича завітала Немішаївська молодіжна рада. Юні активісти відвідали Палац дітей та молоді, зустрілися із молодіжною радою міста Славутича, обмінялися досвідом, довідалися про славутицькі проекти, фестивалі та конкурси, відвідали Чорнобильський музей, а по обіді вирушили на екскурсію містом.

Отже, заходи проекту майже виконані, проект наближається до завершення, а Офіс підтримки громадських ініціатив – Офіс для кожного продовжить працювати на постійній основі для громади Славутича.

Читайте також

Лютий 22, 2018

Увага! Через сильне похолодання та очікувану ожеледицю 24-27 лютого на Київщині оголошено штормове попередження

За даними Укргідрометцентру, 24-27 лютого на Київщині штормове попередження! Внаслідок вторгнення холодного арктичного повітря з півночі Європи очікується зниження нічної (мінімальної) температури: 24 лютого до 10-16° морозу (у Києві до 11-13° морозу); 25-27 лютого до 17-22° морозу (у Києві до 16-19° морозу), місцями по області до 24° морозу. 23 лютого Хмарно з проясненнями, місцями невеликий […]

Лютий 22, 2018

Київщина – лідер по створенню в Україні інклюзивно-ресурсних центрів

21 лютого під головуванням голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, за участю першого заступника голови Андрія Анісімова, заступників голови – Юрія Денисенка, В’ячеслава Кучера, Івана Турчака, керівника апарату Тетяни Жуль, керівників структурних підрозділів Київської ОДА, голів райдержадміністрацій, районних рад та мерів міст, керівників об’єднаних територіальних громад відбулася розширена нарада. Розпочинаючи нараду, Олександр Горган представив […]

Лютий 22, 2018

Золото виборює Київщина на Кубку України зі спортивних танців

Члени збірної команди Київської області зі спортивних танців Андрій Зінченко та Катерина Байсарова стали переможцями Кубку України зі спортивних танців, у віковій категорії «дорослі» в європейській програмі. З 16 по 19 лютого у львівському спортивному комплексі «Грація» відбувся Кубок України зі спортивних танців (стандарт, ІІІ ранг). Участь у змаганнях взяли спортсмени з міст і областей всієї України, спортивних клубів. […]

Лютий 22, 2018

Перелік аптек, що беруть участь в програмі «Доступні ліки» в Києво-Святошинському районі

З 1 квітня 2017 в Києво-Святошинському районі діє урядова програма «Доступні ліки», у рамках якої пацієнти за рецептом лікаря можуть отримати безкоштовно або з доплатою лікарські засоби для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу та бронхіальної астми. Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до сімейного лікаря, отримати виписаний рецепт із […]