КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

13.06.2019

ЗВІТ

за результатами проведення зустрічі (наради) з громадськістю

щодо обговорення проекту Антикорупційної програми

Київської обласної державної адміністрації на 2019-2020 роки

12 червня 2019 року Київською обласною державною адміністрацію було проведено круглий стіл на тему «Антикорупційна програми Київської обласної державної адміністрації на 2019-2020 роки». Захід відбувся у приміщенні Київської обласної державної адміністрації за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1.

У круглому столі прийняли участь представники громадськості та члени комісії з оцінки корупційних ризиків у Київській обласній державній адміністрації (далі – Комісія).

Із вступним словом виступив голова Комісії, керівник апарату Київської обласної державної адміністрації Олександр Острянин. Керівник апарату облдержадміністрації висловив подяку всім членам Комісії за оперативну та ефективну роботу і зазначив, що метою наради є обговорення проекту Антикорупційною програми Київської обласної державної адміністрації на 2019-2020 роки (далі – проект Антикорупційної програми) відповідно до вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996.

В свою чергу, секретар Комісії, завідувач сектору протидії корупції Київської обласної державної адміністрації Дмитро Опаленко ознайомив присутніх з основними розділами проекту Антикорупційної програми, з ідентифікованими корупційними ризиками у діяльності Київської обласної державної адміністрації та із заходами щодо їх усунення. Усі присутні мали можливість висловити свої зауваження та пропозиції до проекту Антикорупційної програми.

За результатами круглого столу одностайно було прийнято рішення подати проект Антикорупційної програми на затвердження керівництву Київської ОДА та направити її до Національного агентства з питань запобігання корупції на погодження в установленому порядку.

Оголошення щодо обговорення проекту Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації на 2019-2020 роки

12 червня 2019 року в приміщенні облдержадміністрації відбудеться круглий стіл на тему: «Обговорення проекту Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації на 2019-2020 роки».

До участі у круглому столі запрошуємо представників громадських організацій, представників центральних органів виконавчої влади, місцевих органів влади, громадських організацій, експертів.

Дата: 12.05.2019

Початок заходу о 16:00 год., реєстрація учасників о 15:30 год.

Місце проведення: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, зал 700 (7поверх).

Звіт про результати публічного громадського обговорення Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації на 2019-2020 роки буде розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатом обговорення.

Контактна особа: провідний спеціаліст сектору протидії корупції Рибнікова Еліна Юріївна, тел. 286 84 37, email: antikor@koda.gov.ua.

Шановні відвідувачі!

Просимо надати свої пропозиції та зауваження до проекту Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації на 2019-2020 роки.

Відповідальна особа: завідувач сектору протидії корупції Київської обласної державної адміністрації – Опаленко Дмитро Анатолійович. 

Пропозиції приймаються: 

За тел. (044) 286-84-37 – провідний спеціаліст сектору протидії корупції Київської обласної державної адміністрації – Рибнікова Еліна Юріївна.

або на електронну пошту: antikor@koda.gov.ua

ПРОЕКТ Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації на 2019-2020 роки

Про затвердження щорічного обласного плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки

ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН проведення консультацій з громадськістю в Київській обласній державній адміністрації на 2020 рік

Протокол засідання регіональної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Київській обласній державній адміністрації 03.07.2018

Програма сприяння розвитку громадянського суспільства в Київській області на 2017-2020 роки

Зустріч (нарада) з громадськістю щодо обговорення проекту Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації на 2018 рік відбудеться 15 червня 2018 року в приміщенні облдержадміністрації за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1,

зал 740 (7поверх).

Проект Антикорупційної програми знаходиться у вільному доступі тут.

Відповідно до статті 19 Закону України “Про запобігання корупції”, Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, затверджених рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 19.01.2017 № 31 та Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 № 1379, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 22.01.2018 за № 87/31539 в облдержадміністрації триває процес опрацювання проекту Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації на 2018 рік (далі – Антикорупційна програма).

Запрошуємо представників громадських організацій долучитись до опрацювання Антикорупційної програми та взяти участь в її обговоренні.

Початок заходу о 15:00 год., реєстрація учасників о 14:30 год.

У разі наявності пропозицій та/або зауважень до проекту Антикорупційної програми, для подальшого опрацювання пропозицій,  прохання надати  їх завчасно у письмовому вигляді  до 12 червня 2018 року до сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації або на електронну пошту: antikor_koda@ukr.net

Звіт про результати публічного громадського обговорення буде розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатом обговорення.

Контактна особа:

Виконуючий обов’язки завідувача сектору

 з питань запобігання та виявлення корупції

апарату облдержадміністрації

Бершацький Дмитро Миколайович,

тел. 286 84 37

____________

ЗВІТ

за результатами проведення зустрічі (наради) з громадськістю 

щодо обговорення проекту Антикорупційної програми

Київської обласної державної адміністрації на 2018 рік

Дата та час проведення: 15.06.2018 о 15.00

Місце проведення: приміщення облдержадміністрації за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, зал 740 (7поверх).

Публічне громадське обговорення проекту Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації на 2018 рік проводиться на виконання рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 № 1379 “Про затвердження Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.01.2018 за № 87/31539 та відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996.

Оголошення щодо проведення зустрічі (наради) з громадськістю з обговорення проекту Антикорупційної програми розміщено 01.06.2018 на офіційному веб-сайті Київської облдержадміністрації у рубриці “Консультації з громадськістю”.

В оголошенні запрошено представників громадських організацій долучитись до опрацювання Антикорупційної програми та взяти участь в її обговоренні. Також запропоновано надати пропозиції та/або зауваження до проекту Антикорупційної програми до сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації завчасно (у строк до 12 червня 2018 року) у письмовому виглядів для можливості їх опрацювання. Пропозицій та/або зауважень до проекту Антикорупційної програми до сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації станом на 15.06.2018 не надійшло.

Захід розпочато о 15 год. 00 хв. 15.06.2018 року.

В обговоренні проекту Антикорупційної програми взяли участь: перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Анісімов А.Є., Жуль Т.Г. – керівник апарату Київської облдержадміністрації, голова комісії з оцінки корупційних ризиків, яка створена відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 04.04.2018 року № 215 “Про комісію з оцінки корупційних ризиків у Київській обласній державній адміністрації”, виконуючий обов’язки завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Київської облдержадміністрації, секретар комісії  Бершацький Д. М., запрошені: голова правління Київської обласної організації роботодавців, промисловців, виконавчий директор Київського регіону «Київщина» Воронін В.Г., голова громадської спілки «Всеукраїнський народовладний антикорупційний кабінет» Гулеватий А.С., виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України Мартін Г.Г., голова громадської організації «Захист простих людей» Павліченко Д.О., голова обласної організації товариства Червоного Хреста України Правдива І.О., голова громадської організації «Інститут громадських зв’язків» Соломатова С.А.

На зустрічі з вступним словом виступив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Анісімов А.Є. та повідомив присутніх про прийняття Закону України від 07.06.2018 № 2447-VIII «Про Вищий антикорупційний суд».

Анісімов А.Є. зазначив, що з метою підготовки Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації на 2018 рік було прийняте розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05.03.2018 № 122 «Про проведення оцінки корупційних ризиків у Київській обласній державній адміністрації».

Керівник апарату облдержадміністрації Т.Г. Жуль поінформувала присутніх про роботу комісії з оцінки корупційних ризиків у Київській обласній державній адміністрації щодо підготовки проекту Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації на 2018 рік. Таким чином розпочато оцінку корупційних ризиків у діяльності Київської обласної державної адміністрації за участю представників громадськості та експертів.

За підсумками проведеної роботи складено звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності облдержадміністрації, який, у встановленому порядку, затверджений головою облдержадміністрації.

Виконуючий обов’язки завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Київської облдержадміністрації Бершацький Д.М. повідомив присутніх, що за результатами аналізу корупційних ризиків підготовлено проект Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації на 2018 рік. Даний проект Антикорупційної програми оприлюднений на офіційному сайті Київської облдержадміністрації для ознайомлення та широкого загалу громадськості. Бершацький Д.М. ознайомив присутніх з основними розділами проекту Антикорупційної програми, та повідомив, що одним із основних напрямів у сфері запобігання корупції є виявлення корупційних ризиків, які можуть виникнути в діяльності посадових осіб Київської обласної державної адміністрації, а також усунення умов та причин виникнення цих ризиків.

Оцінка корупційних ризиків спрямована на підвищення ефективності та результативності роботи Київської обласної державної адміністрації шляхом визначення можливих негативних наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, перш ніж вони відбудуться.

Також виступили: голова громадської організації «Захист простих людей» Павліченко Д.О., виконуюча обов’язки голови обласної організації товариства Червоного Хреста України Правдива І.О., голова громадської організації «Інститут громадських зв’язків» Соломатова С.А., голова громадської спілки «Всеукраїнський народовладний антикорупційний кабінет» Гулеватий А.С., заступник начальника управління – начальник відділу нормативно – правової роботи управління юридичного забезпечення облдержадміністрації Ясюк Г.І., завідувач сектору боротьби з корупцією Київської обласної ради Кушніренко Ю.М., які в своїх коментарях відзначили, що Антикорупційна програма підготовлена у відповідності до Методологій Національного агентства з питань запобігання корупції щодо підготовки антикорупційних програм органів влади. Крім того учасники обговорення наголошували на важливості виявлення корупційних схем, необхідності проведення громадського аудиту діяльності влади та донесення інформації про проведену роботу до широкого кола громадськості.

Зокрема важливим результатом зустрічі стало налагодження зворотнього зв”язку між представниками КОДА та громадськими активістами. Учасники домовились про подальші контакти для систематичного обміну своїми напрацюваннями у антикорупційному напрямку для їх реалізації на місцевому рівні.

Крім того учасники наради вирішили, що Антикорупційну програму необхідно подати голові Київської облдержадміністрації на затвердження та направити її до Національного агентства з питань запобігання корупції на погодження в установленому порядку.

Виконуючий обов’язки завідувача

сектору з питань запобігання та

виявлення корупції апарату Київської

облдержадміністрації                                                                                                                            Д. М.Бершацький