Новини

сьогодні
Впродовж всього періоду діяльності, театр переживав не найкращі часи історичних реалій, але завдяки відданим майстрам своєї справи, вдалося вистояти, зберегти та відродити українські культурні традиції
сьогодні
Сьогодні у Київській облдержадміністрації презентували нові ініціативи територіальних органів юстиції регіону у сфері надання реєстраційних послуг. Зокрема, йдеться про 2 пілотні проекти, до яких долучається Київська область, – «Модельний офіс» та «Екстериторіальність»
сьогодні
Відбулась 47 позачергова сесія Київської обласної ради, в ході якої депутати проголосували за затвердження соціально-важливих програм області та внесення змін до бюджету. У засіданні взяв участь перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе
сьогодні
Щороку на весняних канікулах Київська область зустрічає учасників IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, цього року місто приймає учасників республіканської олімпіади з географії. 
сьогодні
Рятувальники Київщини провели тренування на ТОВ СВГ «Трейд» в м. Кагарлик. Основною метою заходу було - «Ліквідація наслідків розгерметизації запірної арматури», де було практично відпрацьовано порядок дій персоналу під час ліквідації аварійної ситуації.
сьогодні
Спеціалісти Фастівського міськрайонного центру зайнятості радо зустрічали 216 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району, які завітали на День відкритих дверей. Їм розповіли про актуальні професії на ринку праці та ознайомили із загальними вимогами певної професії до особистості.
сьогодні
На сьогодні учасники антитерористичної операції та члени родин загиблих військовослужбовців подали 3070 заяв до територіальних органів Держземагентства у Київській області та органів місцевого самоврядування про надання земельних наділів.
вчора
Зберігаючи вірність присяги, ви мужньо тримаєте оборону, зразково виконуючи свій військовий обов’язок. Від імені Київщини, я щиро вдячний усім військовослужбовцям Національної гвардії за віддане служіння українському народу, за охорону миру і спокою у нашій області, підтримку громадського порядку та безпеки.
вчора
Метою проекту є створення умов для соціальної інтеграції та соціального забезпечення внутрішньо переміщених дітей та сімей з дітьми у Київській області.
вчора
Олександр Грищенко живий і здоровий повернувся додому зі Сходу. Цілий рік командир міномета третьої мінометної батареї 72-ї механізованої бригади захищав всю Україну і рідне Полісся. Про це розповіли його колеги з Поліського відділу освіти, де герой працював і знову працюватиме програмістом.
вчора
Оборот роздрібної торгівлі за січень–лютий 2015р. становив 6,5 млрд.грн. Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі за січень–лютий 2015р. становив 3,8 млрд.грн.
вчора
Працівниками пожежно-рятувальних підрозділів Білоцерківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області на протязі березня проводилися профілактичні рейдові перевірки стану зовнішнього протипожежного водопостачання.
вчора
Підприємствами Київської області у січні-лютому 2015р. виконано будівельних робіт на суму майже 174 млн.грн. Індекс будівельної продукції у січні-лютому п.р. порівняно з січнем-лютим 2014р. становив більше 54%, у т.ч. у будівництві будівель майже 54%, інженерних споруд понад 55%.
вчора
Отримані дані вибіркового опитування 352 домогосподарств щодо самооцінки населенням стану здоров’я та рівня доступності окремих видів медичної допомоги у 2014 році. За даними опитування вважали стан свого здоров’я “добрим” 54,9% осіб, “задовільним” – 36,6%, “поганим” – 8,5% опитаних.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні