Новини

сьогодні
Відбулося чергове засідання колегії управління молоді та спорту Київської ОДА. Вів засідання заступник голови облдержадміністрації Дмиро Христюк. Серед учасників засідання – заступники голів райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення з гуманітарних питань, начальники профільних структурних підрозділів.
сьогодні
Нещодавно за ініціативи управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації та заступника голови КОДА Дмира Христюка започатковано акцію «Кращий спортсмен місяця», мета якої – вшанувати та відзначити людей, які роблять величезний вклад в розвиток спорту на Київщині, популяризують здоровий спосіб життя.
сьогодні
Часу на тривале обдумування залишається все менше, та всі налаштовані на необхідність реформування. Про це свідчить рішення 21 області держави, що вже зробили свій вибір. Зауважили, що прийняття ефективних рішень гальмує брак позитивних прикладів об’єднання громад, серйозних економічних розрахунків.
сьогодні
Демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО та отримали групу інвалідності, а також сім'ї загиблих воїнів АТО мають право на призначення пенсії по інвалідності згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
сьогодні
"Стосується кожного" - з таким настроєм голова Києво-Святошинського РДА Мирослава Смірнова вирушила на минулому тижні до зони АТО, щоб особисто переконатися у тому, про що дізнаєшся з новин, поговорити і подякувати тим, хто мужньо захищає українців, з'ясувати для себе першочергові проблеми, які є у військових.
вчора
Сьогодні відбулося пленарне засідання позачергової п’ятдесятої сесії Київської обласної ради VI скликання 2015 року. На розгляд депутатів було винесено 11 питань, які стосувалися головним чином внесення змін до тих чи інших обласних програм.
вчора
Учора у Києво-Святошинському районі відбулося виїзне засідання керівництва Київської обласної державної адміністрації, обласних та районних правоохоронних, дозвільних органів у зв’язку з ситуацією довкола Чернечого лісу біля сіл Лісники та Ходосіївка.
вчора
Заступник голови Київської ОДА Дмитро Христюк провів засідання робочої групи щодо вирішення житлового та пенсійного забезпечення сімей загиблих воїнів АТО за участі представників Координаційної ради учасників АТО, ГУ Пенсійного фонду України у Київській області.
вчора
Заступник голови Київської облдержадміністрації з робочим візитом відвідав Таращанщину, де офіційно представив керівництву міста й району, представникам підприємств, установ та організацій, громадськості новопризначеного голову райдержадміністрації Андрія Давиденка.
вчора
Відкрита Дискусія відбудеться за участі провідних експертів Королівства Нідерландів — професора, д-ра Адріана Боргрева та керівника міжнародних проектів Фонду навчальної діяльності Східної Європи, спрямованої на демократизацію і політичний розвиток у Східній Європі Жака Базена.
вчора
В Будинку офіцерів відбувся тренінг для тренерів „Психологічна реабілітація військовослужбовців”. Йшлося про  інтеграцію військовослужбовців у мирне життя, їх активну участь у суспільстві та психологічну реабілітацію.
вчора
В Бородянському районному центрі зайнятості проведено профінформаційний семінар для 12 осіб з числа демобілізованих із зони АТО, які зараз перебувають на обліку в центрі зайнятості. В заході окреслено актуальні вакансії, якими вже зараз можуть скористатися демобілізовані. Зокрема, запропоновано вакансії інженерів, механіків, слюсарів, електриків, мулярів, охоронців, газоелектрозварників.
вчора
Днями розпочалася нова зміна оздоровлення вихованців закладів освіти обласної комунальної власності у таборі комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів».
вчора
У Переяслав-Хмельницькому районі на даний час було скошено і обмолочено ранні зернові загалом на площі понад 10 тис. га, повідомив Анатолій Онищенко, начальник управління агропромислового розвитку РДА. Валовий збір зерна склав 41,5 тис. тонн, середня врожайність – 40,6 ц/га.
вчора
Департаментом фінансів Київської обласної державної адміністрації забезпечено своєчасне перерахування коштів з виділених субвенцій на рахунки місцевих бюджетів області для забезпечення відповідних виплат та проведення розрахунків з надавачами послуг.
вчора
Адвокати на безоплатній основі представлятимуть інтереси соціально незахищених громадян у судах, органах місцевого самоврядування та інших державних установах. Вони допомагатимуть складати документи процесуального характеру та надаватимуть юридичні консультації
вчора
Прокурор Київщини Євген Бондаренко закликає усіх громадян, які мають інформацію про корупційні дії посадовців, повідомляти про такі факти за телефоном «гарячої лінії» прокуратури – (044) 286-66-12 або на електронну скриньку antikor.kievoblprok@gmail.com.
29 липня
Стало відомо, що на одному із найбільших фермерських господарств Броварського району – ПАТ «Агрокомбінат Калита» - було зафіксовано небезпечний вірус африканської чуми свиней.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні