Новини

вчора
Українка стала третім містом в Київській області, яке отримало нові функції архітектурно-будівельного контролю. Акт приймання-передавання справ підписали Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев та міський голова Українки Павло Козирєв.
вчора
Днями в приміщенні Київської облдержадміністрації, за участю заступника голови обласної адміністрації Андрія Янченка, відбулася семінар-нарада начальників служб у справах дітей та сім’ї райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення) області.
вчора
За інформацією департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, під урожай 2016 року посіяно озимих зернових культур на площі 213,5 тис. га, в т.ч. пшениці озимої посіяно – 195,4 тис. га, жита озимого – 8,6 тис. га, ячменю – 9,5 тис. га.
вчора
Вчора  в департаменті освіти і науки Київської ОДА відбулася робоча нарада  керівників місцевих органів управління освітою. На колегії схвалено проект Програми розвитку системи освіти Київської області на 2016-2018 роки та схвалено внесення змін до Обласної програми „Шкільний автобус”  на 2015-2017 роки.
вчора
26 квітня в місті Узин відбувся мітинг-реквієм та відкриття пам’ятника узинчанам, які брали участь в ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, а також всім, хто постраждав від її наслідків. Пам’ятник звели на одній із центральних вулиць міста.
вчора
З березня цього року у Білій Церкві на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи №15 активно продовжує свою діяльність міський Локальний центр освітньої та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму.
вчора
За інформацією департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації ярмаркові заходи пройдуть у районах з 02 травня по 08 травня.
вчора
27 квітня в с. Велика Олександрівка відбулося урочисте відкриття першого в районі пам’ятного знаку постраждалим та учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції за ініціативи голови Бориспільської районної державної адміністрації Дмитра Вороніна.  
вчора
Днями на Білоцерківщині звершилася благодійна акція «Одягни солдата». На виручені кошти волонтери-організатори разом з представниками навчальних закладів придбають і передадуть необхідну амуніцію бійцям у зоні АТО. Організатори акції запевняють, що таким чином можна забезпечити одягом 40 бійців.
28 квітня
Президент Петро Порошенко відвідав військову частину у селищі Дівички Київської області та вручив нагороди військовослужбовцям ракетних військ і артилерії Збройних Сил України, які виконували завдання в зоні проведення АТО.
28 квітня
У Славутичі відбулась Перша Міжнародна конференція «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення оточуючого середовища» INUDECO’16. Конференція пройшла 25-27 квітня 2016 року в рамках Міжнародного форуму «Уроки Чорнобиля для ядерної безпеки світу» та з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії. 
28 квітня
Днями на Яготинщині розпочали підготовку до Великодня.  Відділом освіти Яготинської районної державної адміністрації організовано та проведено акцію «Від кожної дитини Яготинщини – паска воїну АТО».
28 квітня
Станом на 25 квітня поточного року аграріями Бориспільщині посіяно всього ярих культур на площі понад 20 тис. гектарів.
28 квітня
Під керівництвом голови Київської ОДА Максима Мельничука відбулося засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли заступники голови обласної адміністрації, керівники структурних підрозділів, голови райдержадміністрацій, мери міст. Також завітали на захід голова Київської обласної ради Ганна Старикова та представники депутатських фракцій облради.
28 квітня
Департаментом економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації здійснено моніторинг виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2015-2016 роки за I квартал 2016 року.
28 квітня
Вчора служба у справах дітей та сім’ї КОДА провела чергове засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.
28 квітня
У рамках двостороннього співробітництва  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики реалізують Програму  «Fit for partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною»).
27 квітня
Президент України Петро Порошенко підписав Указ про створення Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Він розташований на території Іванківського і Поліського районів Київської області в межах зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення.  

Новини управлінь