Новини

сьогодні
Київська область вийшла на фінішну пряму в будівництві оборонної лінії, яку регіони за дорученням Президента Петра Порошенка зводять у зоні АТО. 1-ий заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе проінспектував будівництво, яке веде область.
сьогодні
У Білій Церкві урочисто зустріли демобілізованих бійців 11 батальйону «Київська Русь», які повернулися із зони АТО після виконання бойового завдання. Воїни мужньо відстоювали суверенітет держави на Донеччині, брали участь у запеклих боях поблизу Донецького аеропорту, населених пунктів Водяне, Опитне, Шахти, Нікішине, Дебальцеве.
сьогодні
У рамках нового компоненту проекту об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у партнерстві з органами місцевого самоврядування та ПРООН спільно вирішуватимуть питання місцевого розвитку.
сьогодні
Обговорили питання схвалення Перспективного плану формування територіальної громади Іванківського району, заходи щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на території району, перевірку виконання делегованих повноважень виконкомом Димарської сільської ради.
сьогодні
Загальний обсяг споживання газу в Київській області в I кварталі цього року склав 814,9 млн. куб. м., що майже на 14% менше, ніж за аналогічний період минулого року.
сьогодні
У фестивалі взяли участь юні спортсмени  з міст Біла Церква, Ірпінь, Бориспільського, Макарівського, Миронівського та Яготинського районів.
сьогодні
Передбачені на цей рік 250 млн грн спрямують на розширення поголів’я ВРХ, племінної та високопродуктивної худоби, а також розвиток інфраструктури. Зокрема, аграріям відшкодують 50% вартості тварин, а також витрати на будівництво та реконструкцію тваринницьких комплексів.
сьогодні
Всі виручені кошти були спрямовані на допомогу в зборі на лікування пораненого односельчанина Андрія Кононюка.
сьогодні
За попередніми даними, загальна посівна площа сільськогосподарських культур в усіх категоріях господарств Київської області під урожай 2015 року очікується на рівні 1 мільйона 137 тисяч 200 гектарів.
сьогодні
Правові та організаційні засади створення і діяльності ОСББ визначаються Законом України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку". Основні засади організаційних, господарських відносин визначаються Законом України "Про житлово-комунальні послуги".
сьогодні
У Боярці вулицею Білогородською пройшов Марш миру. Вихованці центру «Оберіг» разом з викладачами та батьками продемонстрували енергію та силу майбутнього України.
вчора
Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра взяв участь у спортивно-масових заходах «Олімпійський день-2015», що пройшли у місті Ірпінь. Виступаючи з вітальний словом очільник Київщини наголосив, що завдяки старанням та наполегливій праці спортсменів, область сьогодні займає лідируючі позиції серед інших регіонів України у спортивних досягненнях
вчора
Днями за підтримки Київської облдержадміністрації відбулася міжнародна конференція «Інвестиції в альтернативну енергетику та енергоефективність», що проходила у рамках проекту «Український інвестиційний діалог». На даний захід зареєструвалося майже 250 учасників, серед них – представники бізнесу та інвестори із 12 країн світу, зокрема Франції, Великобританії, США, Канади, Чехії, Іспанії тощо.
вчора
У найближчі три роки обласна влада планує подвоїти рівень інвестицій в регіоні на душу населення. На сьогодні цей показник складає 960 дол. на одну особу, а в планах підвищити його за кілька років до 2 тис. дол. Таким чином, є намір залучити у регіональну економіку упродовж найближчих трьох років близько 2 млрд дол. інвестицій.     
вчора
Київська область входить в п’ятірку найбільш економічно розвинених регіонів України. Валовий регіональний продукт столичного регіону в цінах 2013 року складає майже 70 млрд. гривень. Економічну діяльність в області здійснює понад 18,7 тисяч підприємств, на яких працює близько 360 тисяч людей
вчора
У Борисполі відбувся чемпіонат України 2015 зі змішаних єдиноборств ММА. Більше 180 учасників з 19 областей України виборювали перемоги для своєї області, а також боролись за право виступати у збірній команді України на міжнародних змаганнях
вчора
У селищі Рокитне пройшла церемонія відкриття Меморіальної дошки воїну-медику, який загинув у Донецькому аеропорту – Ігорю Зіничу.
вчора
Визначено перелік енергоефективного обладнання та матеріалів, які можна придбати в кредит та отримати компенсацію /30% - для індивідуальних будинків, квартир; 40% - для ОСББ, ЖБК/, зокрема для: утеплення, модернізації системи освітлення, встановлення енергозберігаючих вікон та засобів обліку теплової енергії та води тощо.

Новини управлінь

сьогодні
сьогодні