Новини

вчора
Навчальні заклади Київщини також приготувалися до тематичного року. Для вивчення англійської мови в школах створено необхідні умови, вистачає педагогів. Наразі в школах працюють над розробкою плану заходів, аби підсилити вивчення стратегічного предмета.
вчора
У соціально-психологічному центрі м. Славутич відбулась зустріч міського голови Юрія Фомічева з головами громад ветеранів АТО та Центрів соціальної допомоги.
вчора
Днями у місті Васильків учасникам бойових дій вручили перші 67 накази Головного управління Держгеокадастру у Київській області «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою». Ще значна кількість учасників АТО Васильківського району отримає подібні накази вже на початку грудня.
вчора
Таким чином, юридична особа для отримання ліцензії на виконання будівельних робіт зможе подати заяву та відомості в електронному вигляді через електронну систему подачі документів на сайті: https://e-dabi.gov.ua/
вчора
Головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області, включаючи районні управління, вже призначено 115 пенсій по інвалідності учасникам АТО та 234 пенсії у разі втрати годувальника за 120 загиблих військовослужбовців під час проведення АТО.
вчора
Першочергово кадрові зміни відбулись у обласних управліннях Держгеокадастру. Зокрема, і у Київській області. Реорганізація районних і міських відділень Держгеокадастру Київської області триває. Наразі проведено реорганізацію 70% структурних одиниць регіону
вчора
Експозиція поділена на декілька частин. Перша – присвячена подіям на Майдані, друга – на честь екіпажу літака АН 30 Бориспільської транспортної авіації ескадрилії «Блакитна стежа». Також представлені експонати, які зберегли пам'ять про Георгія Тороповського, Сергія Оврашка, Миколи Березового, Стефана Криворученка та інших.
вчора
Тема тренування – «Дії органів управління та сил цивільного захисту Таращанського району з мінімізації та ліквідації наслідків прогнозованих надзвичайних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства, транспортної інфраструктури, інших об’єктах, пов’язаних з погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період».
30 листопада
82 дітей з зони проведення АТО відпочивали та оздоровлювались у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний», що у селі Карапиші Миронівського району. Офіційне закриття зміни відвідав заступник голови Київської ОДА Андрій Янченко.
30 листопада
За проміжними результатами атестації, звільненню підлягають 3386 колишніх працівників міліції Києва та області (майже 37,5%). Наразі тестування пройшли понад 9 тисяч колишніх міліціонерів з 18 тисяч допущених до атестації.
30 листопада
До пожежі на нафтобазі "БРСМ-Нафта" в Київській області призвела недбалість керівництва та персоналу об’єкта при використанні оснащення для перекачування нафтопродуктів.
30 листопада
За інформацією департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА, загальне виробництво продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств порівняно з січнем-жовтнем 2014 року становить 89,4 %, у сільськогосподарських підприємствах – 88,7 %, у господарствах населення – 88,7%.
30 листопада
У Великодимерському навчально-виховному комплексі Броварського району відбулися районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді, проведені районним центром патріотичного виховання та військовим комісаріатом.
30 листопада
Учасники АТО та їх родини отримали 6 тисяч 79 дозволів на розроблення проектів документації із землеустрою на загальну площу 983,37 га. Найбільше – у Білоцерківському, Бориспільському та Вишгородському районах.  
30 листопада
Середньооблікова кількість штатних працівників Київщини у жовтні 2015 року склала 338,9 тисяч осіб. На оплату праці їм було спрямовано 1,5 мільярди гривень.
30 листопада
В ході чергового засідання постійної комісії з надання адресної допомоги потребуючим сім’ям затвердили 230 заяв учасників АТО, 14 заяв від поранених в зоні АТО, 15 заяв на оздоровлення демобілізованих, 1 заява від потребуючої сім’ї.
28 листопада
Щорічно цими днями глибокої осені ми згадуємо людей, які стали жертвами великого злочину проти людяності – Голодомору. Події 1932-1933 років назавжди залишили у свідомості багатьох поколінь українців слід невгамовної душевної болі за трагічну долю народу. Світла пам'ять жертвам Голодомору!
27 листопада
Очільник Київщини подякував учасникам зібрання за самовіддану працю, яку вони щодня докладають задля допомоги ветеранам, вивчають їхні проблеми та потреби, сприяють у вирішенню актуальних питань.

Новини управлінь