Новини

сьогодні
У Головному управлінні міліції Київщини відбулось чергове засідання координаційної ради учасників АТО за участі заступника голови облдержадміністрації Дмитра Христюка та заступника очільника міліції столичної області Ігора Драпея.
сьогодні
„Ключовим, основоположним рішенням”, що заплановане у рамках реформи члужби зайнятості, є створення Національного агентства зайнятості на базі існуючої Державної служби зайнятості. Агентство виконуватиме функції виконавчої дирекції Фонду соціального страхування на випадок безробіття.
сьогодні
Згідно аналізу заключного звіту про підсумки сівби ярих культур під урожай 2015 року в господарствах всіх форм власності, з урахуванням загиблих озимих культур, підлягає обмолоту зернових та зернобобових культур – 40,9 тис. га, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах – 32,8 тис. га.
сьогодні
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, визначила нового гарантованого постачальника природного газу всім категоріям споживачів Київщини – ТОВ «КиївоблгазЗбут» (Постанова НКРЕКП №1588 від 21.05.2015 року про видачу ліцензії на постачання природного газу).
сьогодні
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів розрахована на широкий загал та не має обмежень щодо виробників чи компаній-постачальників обладнання.
сьогодні
Днями в місті вшановували своїх земляків. На стіні середньої школи № 3, де навчалися Сергій Волнухін та Гултур Денис, в школі № 1, де навчався Лесніков Іван, будинку № 10 Чернігівського кварталу, де проживав Білий Василь відбулося відкриття меморіальних дошок.
сьогодні
Державтоінспекція Київщини повідомляє, що у період з 1 по 30 червня 2015 року на території Київської області було проведено комплекс профілактичних заходів по забезпеченню безпеки пасажирських перевезень під назвою «Автобус-2015».
сьогодні
Нещодавно на запрошення старости Валецького повіту Західно-Поморського воєводства Богдана Ванкевича, фастівська делегація під керівництвом міського голови Михайла Нетяжука відвідала місто Валч, де обговорили підписання договору про партнерство.
сьогодні
За підтримки Міністерства соціальної політики та американської консалтингової компанії FMI розроблено інформаційну брошуру «На допомогу захисникам Батьківщини: права і пільги для учасників АТО і членів їхніх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація».
сьогодні
Бійці 25 окремої мотопіхотного батальйону “Київська Русь” М.Марченко, П.Скорик, О.Корчевний та Д.Поліщук висловили свою вдячність волонтерам районного центру допомоги військовим Макарівського району, які зібралися в залі засідань Макарівської РДА та вручили Подяки і медалі “Волонтер “З вірою в серці”, за безкорисне служіння Україні.
вчора
Перші особи держави вшанували пам'ять творця першої Конституції держави гетьмана Пилипа Орлика, поклавши квіти до пам’ятного знаку гетьману у Києві. 
вчора
В рамках відзначення Дня молоді в місті Обухів відбувся Перший молодіжний фестиваль молоді, спорту, а також урочиста церемонія відкриття cкейт-парку. Традиційну червону стрічку перерізали голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра та Обухівський міський голова Олександр Левченко.
вчора
Старт пілотного проекту, був оголошений на стратегічній сесії "Зони розвитку освіти в Київській області", що відбулася в Українському домі в Києві. Його реалізація передбачає реформування всієї освітньої сфери столичного регіону впродовж трьох років.
вчора
В цьому році святкування Основного закону співпало з Днем молоді. На заходи присвячених державним святам до Переяслава завітали міністр Кабінету міністрів Ганна Онищенко та заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк.
вчора
Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк з робочим вiзитом вiдвiдав Яготинський район. В рамках поїздки проведено, зокрема, виїзний прийом громадян Яготинщини, засідання штабу допомоги воїнам АТО, обстеження медичного обслуговування, візит до волонтерського центру.
вчора
З 25 по 28 червня мальовничі дніпровські схили, які пролягають через місто Ржищів, перетворилися на мекку для любителів етніки, живої музики та автентичних традицій. Саме тут відбувся вже традиційний VIII Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло».
вчора
Ще одну нагороду здобув для Київщини вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності, боксер Геворг Манукян. Броварчанин настільки впевнено пробивався до фіналу, що всі, не без підставно, сподівалися на "золото". Однак від фінального поєдинку спортсмен змушений був відмовитися через отриману в попередніх боях травму.
вчора
На даний час, на території Київської області тимчасово перебувають 41 781 осіб з числа громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Новини управлінь

сьогодні