Новини

вчора
Зі свята Першого дзвоника для кожної людини починається дорога у майбутнє. Адже знання – це сила. Без них не можливо розвиватися, будувати кар’єру, досягати особистісного росту. Освічена інтелектуальна нація є найціннішим національним капіталом для держави. Тому система освіти стала однією із тих галузей, які нині активно реформуються.
вчора
Сьогодні голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра взяв участь у відкритті школи для учнів початкових класів у с. Чайки Києво-Святошинського району. Навчальний заклад для першачків територіально розташовується на території житлового комплексу.
вчора
У Фастові для працівників структурних підрозділів міської ради та комунальних служб міста, представників громадських організацій проведено тренінг з основ фандрейзингу з метою організації та забезпечення системного підходу до пошуку фінансування та роботи з потенційними та наявними донорами, створення фандрейзингової стратегії організації, чіткого її формулювання.
вчора
Днями відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з учасниками АТО та волонтерами району щодо особливостей впровадження районної «Цільової Програми з надання соціальної та правової допомоги військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2015 році», яку розпочала голова Мирослава Смірнова.
вчора
Фермерське господарство «Куренівка», що спеціалізується на вирощуванні зернових та кормових культур, відгукнулося на прохання військових відремонтувати спецтехніку. Адже одним з напрямків роботи є ремонт техніки та устаткування спеціального призначення.
вчора
Участь у конкурсі можуть брати волонтерські, громадські організації, обласні та районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, госпіталі ветеранів війни, санаторно-курортні, реабілітаційні установи.
вчора
Днями в Бородянці відбувся регіональний семінар енергоефективного партнерства. Питання актуальне, адже європейські стандарти користування послугами газо- та теплопостачання поєднують в собі високу якість послуг і, водночас, їхнє раціональне використання.
вчора
Протягом 27-31 серпня вся педагогічна спільнота Київщини обговорювала основні завдання з модернізації системи освіти регіону. Розпочалося обговорення стратегічних напрямів розвитку системи освіти Київської області у 2015-2016 навчальному році під час проведення обласного брифінгу за участі голови КОДА Володимира Шандри. 
вчора
Департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської обласної державної адміністрації буде компенсувати клієнтам Укргазбанку частину відсоткової ставки за кредитами «Тепла оселя», отриманими в рамках Державної програми енергоефективності.
вчора
Приємно відзначити, що  до топ-100 найкращих закладів за результатами ЗНО з української мови увійшов Боярський НВК «Гімназія – ЗОШ I ступеня», за що  Світлана Миколаївна Сушко, директор закладу, отримала відповідну відзнаку.   
вчора
Прийняття акта дасть можливість здійснювати моніторинг та оцінку ефективності заходів, що реалізовуватимуться. До виконання заходів центральними органами виконавчої влади залучатимуться громадські організації, що сприятиме становленню громадянського суспільства в Україні.
вчора
Днями у рамках міської програми «Назустріч дітям» заступник міського голови Лариса Виноградова вручила портфелі та шкільне приладдя дітям учасників антитерористичної операції,  які перебувають на обліку в центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  
31 серпня
На 25-річчя партнерства між Баришівським районом та німецьким містечком Пуллахом до Баришівки прибула делегація побратимів на чолі з першим бургомістром Пуллаха пані Сюзанною Таузендфройнд.  
31 серпня
ПАТ “КИЇВОБЛЕНЕРГО” інформує про введення нових тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, для власних потреб дитячих центрів “Артек” і “Молода гвардія”, на комунально-побутові потреби релігійних організацій, міському електричному транспорту на період з 01.09.2015 по 29.02.2016 включно.
31 серпня
Департамент продовольства Мінагрополітики проаналізував рівень забезпечення основними видами продовольчої продукції всіх регіонів України станом на серпень-жовтень 2015. Відповідно до прогнозів всі регіони України будуть забезпечені достатньою кількістю продовольчої продукції.
31 серпня
Індекс промислової продукції у січні–липні 2015 року порівняно з січнем–липнем 2014 року та у липні порівняно з попереднім місяцем становив, відповідно, 97,0% та 108,5%.
31 серпня
Ремонтно-профілактичні роботи спричинені  зносом тепло труб. Вони, за словами комунальників тут прокладалися ще 30 років тому і з того моменту капітальні роботи не проводились. Тому застарілі труби замінять на нові і більш сучасні. Як наслідок - безперебійне водопостачання.
31 серпня
Вже з жовтня 2015 року старшокласники, абітурієнти та усі бажаючі зможуть безкоштовно пройти в режимі он-лайн один із кращих профорієнтаційних тестів та отримати кваліфіковані послуги спеціалістів щодо вибору професії у найближчому центрі зайнятості.

Новини управлінь