Січень 9, 2020

Скляров Олександр Іванович

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 08 січня 2020 р. № 9-к Склярова Олександра Івановича призначено на посаду першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації.

Скляров Олександр Іванович народився 23 листопада 1957 року в м. Старобільськ Луганської області. У 1979 році здобув вищу освіту, закінчивши Ворошиловградський сільськогосподарський інститут. У 1987 р. йому було присвоєно звання кандидата економічних наук. Має другий ранг державного службовця. Нагороджений орденом Данили Галицького.

Трудову діяльність розпочав у 1979 році на посаді асистента кафедри статистики і економічного аналізу Ворошиловградського сільськогосподарського інституту.

У 1990-91 рр. працював вченим секретарем секції економіки Південного відділення Всесоюзної академії сільськогосподарських наук і вченим секретарем відділення економіки Української академії аграрних наук.

У 1992 році почав працювати у Республіканському акціонерному комерційному агропромисловому банку «Україна». Пройшов шлях від провідного економіста відділу валютних ресурсів управління валютних ресурсів і кореспондентських відносин до заступника голови Правління банку «Україна».

З 1995 року обіймав посаду виконавчого директора Української аграрної біржі. Згодом — заступника Голови Правління Акціонерного комерційного банку «КИЇВ-ПРИВАТ».

3 1999 до 2004 року працював заступником генерального директора СП «Український Мобільний Зв’язок».

З 2005 по 2007рік – член Національної комісії з питань регулювання зв’язку України.

З 2010 до 2013 р. працював у ПАТ «ФОНДОВА БІРЖА  ПФТС», де обіймав посади голови Ради Директорів, голови Правління та радника секретаря Наглядової Ради.

З 2014 року до призначення на посаду першого заступника голови Київської облдержадміністрації працював членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Читайте також

Sorry, no posts matched your criteria.