Жовтень 28, 2019

ЧЕРНИШОВ Олексій Михайлович

Указом Президента України Володимира Зеленського від 28 жовтня Олексія Чернишова призначено на посаду голови Київської обласної державної адміністрації.

Олексій Михайлович Чернишов народився 4 вересня 1977 року в м. Харків. У 1999-му закінчив Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» за спеціальністю «Економіка підприємства». У 2002 році закінчив Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство».

У 1999 році пройшов професійний курс за стандартами міжнародного Інституту управління проектами (Project Management Institute) (Пенсильванія, США).

У 1998 році працював в компанії Telesens, яка розробляла системні програмні продукти для телекомунікаційного бізнесу.

У 2012 році заснував інвестиційно-девелоперську компанію Eastgate Development, діяльність якої була сфокусована на розвитку масштабних проектів комерційної нерухомості, а також залучення іноземних інвестицій в Україну та стабілізація інвестиційного клімату в країні.

У 2014 році Чернишов заснував інвестиційну компанію VI2 Partners. Офіси компанії працюють у Києві та Відні.  

У тому ж 2014 році Олексій Чернишов заснував Kyiv Vision Foundation – організацію, яка займається залученням інвестицій до країни, підтримкою культурних проектів, популяризацією України в Європі через потенціал сучасного українського мистецтва.

В листопаді 2017 року Олексій Чернишов став Головою Наглядової Ради Українського клубу нерухомості URE Club.

У 2018 році за ініціативою та підтримкою Олексія Чернишова було створено «Школу управління комерційною нерухомістю». Проект є першим спільним із URE Club та Міжнародним інститутом менеджменту (МІМ).

Одружений. Виховує двох синів.

Читайте також

Sorry, no posts matched your criteria.