Січень 24, 2019

ШКУРО АЛЛА МИКОЛАЇВНА

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 15 січня 2019 року № 5-к Шкуро Аллу Миколаївну призначено на посаду заступника голови Київської обласної державної адміністрації.

Шкуро Алла Миколаївна  народилася  01 жовтня 1983 року  в м. Київ.

У 2005 році закінчила Вищий навчальний заклад „Відкритий міжнародний університет розвитку людини „Україна“ за спеціальністю – „Соціологія“.

У 2006 році закінчила Вищий навчальний заклад „Відкритий міжнародний університет розвитку людини „Україна“, за спеціальністю „Соціальна робота“.

У 2011 році закінчила Національну академію державного управління при Президентові України, за спеціальністю – „Державне управління“, спеціалізація – управління містом.

Свою трудову діяльність Шкуро Алла Миколаївна розпочала у 2003 році з посади спеціаліста I категорії відділу з питань внутрішньої політики Подільської районної державної адміністрації, продовжила працювати в подальшому головним спеціалістом та начальником відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

З 2011 року працювала заступником начальника департаменту інвестицій, інновацій та технічної політики Державного підприємства з питань поводження з відходами, як вторинною сировиною, м. Київ.

З 2012 року працювала заступником начальника Українського санітарно-медичного центру Державного підприємства з питань поводження з відходами, як вторинною сировиною, м.Київ

З 2013 року працювала на керівних посадах у Головному управлінні Держземагентства у м. Києві.

З 2016 року працювала заступником керівника патронатної служби Міністра Міністерства аграрної політики та продовольства України, м. Київ.

У період з 2014 року активно займалась громадською діяльністю на території Київської області.

З 2015 року працювала позаштатним радником першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації.

Депутат Обухівської районної ради VII скликання Київської області

Читайте також

Sorry, no posts matched your criteria.