Серпень 9, 2019

Мельничук Тарас Петрович

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 05 серпня 2019 року № 123-к на Мельничука Тараса Петровича, заступника керівника апарату Київської обласної державної адміністрації, покладено виконання обов’язків керівника апарату Київської обласної державної адміністрації.

Мельничук Тарас Петрович народився 23 квітня 1989 року в селі Новий Кокорів Кременецького району Тернопільської області. 

У віці 6 років пішов у  перший  клас   Попівецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, де навчався по дев’ятий клас. З 2003 року по 2004 рік навчався у Кременецькому ліцеї ім. Уласа Самчука де й і отримав повну загальну середню освіту. 11-ий клас здав екстерном. 

У 15 років, будучи одним наймолодшим абітурієнтом в Україні поступив у Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім. Т.Шевченка.

Закінчив цей ВУЗ із двома дипломами з відзнакою. 

Першу вищу освіту отримав у 19 років. 

Одночасно, у  2007 поступив на ІІІ курс юридичного факультету Національного університету «Острозька академія» і здобув кваліфікацію «юриста» отримавши дипломи бакалавра та спеціаліста.

У віці 18 років розпочав трудову діяльність. З вересня  2007 року, працював юрисконсультом та викладачем правознавства ПТУ №6 м. Кременець, одночасно навчаючись у КОГПІ ім. Т. Шевченка та НУ «ОА».

З 2008 року розпочав роботу на державній службі будучи призначеним  на посаду юриста, головного спеціаліста по реформуванню управління агропромислового розвитку Кременецької районної державної адміністрації. 

У 2009 році призначений викладачем правознавства та трудового законодавства Професійно-технічного училища  №6 м. Кременець, а також (за сумісництвом) вчителем природознавства і географії Попівецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Підчас педагогічної діяльності в школі, також навчав дітей з обмеженими можливостями на індивідуальній формі навчання. 

У віці 21 рік був призначеним на посаду директора Попівецької школи загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Був наймолодшим директором школи в Україні.

Під час перебування на посаді вдалося суттєво підвищити якість освітнього процесу і школа за в перший рік увійшла у число лідерів серед сільських шкіл. Крім того,  була суттєво покращена матеріально-технічна та навчальна база. Створилися нові умови для навчання та дозвілля дітей.

Також, в цей період був обраним депутатом Попівецької сільської ради. 

У 2013 році, у віці 24 роки, був призначений на посаду заступника голови Кременецької районної державної адміністрації де здійснював керівництво гуманітарною сферою.

Був одним із наймолодших заступників голів адміністрацій в Україні.

З посади заступника був звільнений 29 серпня 2014 у зв’язку із зарахуванням на денну форму магістратури  Національної  академії державного управління при Президентові України. Загальний рейтинг при вступі і за підсумком навчання був один із найвищих в академії. Диплом магістра з відзнакою. 

В цей же час, з січня 2015 року по лютий 2017 року працював на посаді помічника-консультанта народного депутата України, помічника Голови депутатської фракції у Верховній Раді України. Предметом спеціалізації були питання, що відносились до предмету віддання Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Також, протягом 2015 – 2016 років навчався на магістратурі у Вищій школі управління та охорони праці у Катовіце (Польща) за спеціальністю «Менеджмент у публічному управлінні». 

У 2017 році призначений радником Міністра Кабінету Міністрів України з питань центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується безпосередньо Кабінетом Міністрів України, а також зв’язків Уряду з Верховною Радою України.

З вересня 2018 року зарахований на аспірантуру та здобування наукового ступеня доктора філософії у галузі публічного управління та адміністрування в Національній академії державного управління при Президентові України.

Також, у 2017 – 2019 роках, був наймолодшим експертом з питань секторальної політики Європейського Союзу в Україні – Senior Sectoral Policy Fellow of European Union.

Автор близько двадцяти наукових публікацій у вітчизняних та міжнародних видання в сфері публічного управління.

Проходив стажування та підвищення професійної компетенції у м. Вашингтон та м. Санта Фе (США) – 2016р.,  м. Катовіце, (Польща) – 2016р.,  м. Будапешт  (Угорщина) – 2016-2017рр., м. Гаага, Амстердам, Лєйден (Нідерланди) – 2018р, м. Тирана (Республіка Албанія) – 2019р., м. Оттава та м. Торонто (Канада) – 2019р.

Неодружений. Дітей немає.

Мати – пенсіонерка, батько – помер у 2012 році.

Читайте також

Sorry, no posts matched your criteria.