Січень 9, 2020

Лісовик Андрій В’ячеславович

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від від 2 січня 2020 р. № 4-к Лісовика Андрія В’ячеславовича призначено на посаду заступника голови Київської обласної державної адміністрації.

Лісовик Андрій В’ячеславович народився 1 вересня 1983 року в м. Київ.

У 2005 році здобув вищу освіту, закінчивши Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. У 2014 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України.

Лісовик Андрій В’ячеславович є експертом з питань енергоефективності.

Трудову діяльність розпочав у 2003 році на посаді редактора в редакції «Спорт» РЦТМ ТОВ ТОНИС- Юг, згодом став менеджером з реклами комерційного відділу ЗАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ».

З 2010 року Андрій Лісовик працював у Комунальному підприємстві «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради експертом в питаннях енергоефективності. А саме, до 2013 року обіймав посаду заступника директора енергоменеджменту, з 2013 по 2016 – керівника центру моніторингу та диспетчеризації, з 2016 по 2017 – начальника відділу енергетичного менеджменту та сервісу.

З 2017 року до призначення на посаду заступника голови КОДА був начальником управління енергетичного менеджменту та розвитку Комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва».

Одружений. Виховує у шлюбі сина.

Читайте також

Sorry, no posts matched your criteria.