Липень 2, 2020

ЧЕРНИШОВА МАРИНА ЮРІЇВНА

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 1 червня 2020 р. №67-к Чернишову Марину Юріївну призначено на посаду керівника апарату Київської обласної державної адміністрації.

Чернишова Марина Юріївна народилася 19 січня 1986 року року у м.Комсомольськ (перейменовано Горішні Плавні) Полтавської області. У 2009 році здобула вищу освіту, закінчивши Міжнародний Соломонів університет.

Трудову діяльність Марина Юріївна розпочала у 2008 році на посаді головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення діяльності кваліфікаційних комісій суддів Секретаріату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Згодом стала головним спеціалістом сектору організаційного забезпечення підготовки матеріалів з питань призначення на посаду судді вперше департаменту з питань суддівства Державної судової адміністрації України.

З 2010 року працювала помічником Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

З 2011 по 2015 рік обіймала посаду від помічника Голови відділу забезпечення роботи Голови та членів Комісії секретаріату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України до начальника відділу забезпечення діяльності Голови та членів Комісії секретаріату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

З 2015 до 2016 року Марина Юріївна працювала начальником управління організаційного та документального забезпечення діяльності керівництва секретаріату Київської міської ради. Згодом –  заступником начальника управління забезпечення діяльності заступника міського голови – секретаря Київської міської ради.

З 2016 до 2018 року обіймала посаду начальника управління з питань децентралізації, розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків секретаріату Київської міської ради.

У 2018 стала керівником експертної групи територіальної організації влади Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Згодом – керівником експертної групи з питань тимчасово окупованих територій Директорату територіального та місцевого розвитку Секретаріату Кабінету Міністрів України.

У 2020 році працювала керівником експертної групи з питань забезпечення населення лікарськими засобами Директорату медичних закупівель та фармацевтичної політики Міністерства охорони здоров’я України.

До призначення на посаду керівника апарату Київської облдержадміністрації обіймала посаду начальника відділу взаємодії з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування управління організаційної роботи та взаємодії з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування апарату Київської ОДА.

Читайте також

Sorry, no posts matched your criteria.